Afgelopen zondag nam het damesteam van v.v. Manderveen het op tegen BWO VR1. Na de aftrap van Manderveen werd het eerste schot op goal gelost door een van de speelsters van BWO. De uitploeg was in de eerste minuten vooral heel sterk in het creëren van chaos bij de Manderveense dames. Toch wist Manderveen al snel op voorsprong te komen met het eerste doelpunt van middenvelder Maddie Stopel, die de bal in de vierde minuut mooi binnen de doelpalen van BWO schoof. Deze goal werd kort daarna in de zesde minuut opgevolgd door een volgende treffer van de voet van spits Simone Godeke. De chaos in het veld werd compleet na de constatering dat de ploeg uit Hengelo twee speelsters met het nummer elf had opgesteld. Toch wist Sanne Rikmanspoel in de vijftiende minuut de Manderveense voorsprong te vergroten na een goede voorzet van Maddie Stopel. BWO knokte terug, maar stuitte op onze doelvrouw Annemiek Sluizeman die Manderveen redde van een eerste tegengoal. Er volgden nog een afstandschot van Ellis Kamphuis en een mooie kans vanuit een vrije trap van Esmee, maar de ruststand was drie tegen nul voor de thuisploeg. Na de rust trapte BWO af. Manderveen wist de bal al snel te onderscheppen en zette opnieuw de aanval in. Na een corner van Simone Godeke wist Maddie Stopel in de 46e minuut opnieuw te scoren door de bal langs de keepster van BWO te schieten. In de vijftigste minuut volgde er een vrije trap voor BWO die werd onderschept door keepster Annemiek Sluizeman, die vlak daarna weer in actie moest komen na opnieuw een schot op goal van de tegenstander. Vervolgens creëerden beide ploegen veel kansen, maar niemand wist deze echt te benutten. Tot in de 78e minuut BWO de eerste tegengoal scoorde. Twee minuten later werd een tweede tegengoal afgekeurd voor buitenspel. In de achtentachtigste minuut waagde Guuske Reinerink een kans die helaas eindigde in de handen van de keepster van BWO. En na opnieuw een redding van keepster Annemiek Sluizeman wist BWO toch nog een tweede goal te maken in de laatste minuut van de wedstrijd. De eindstand was 4-2.

Zondag 26 november voetballen de dames om 11.45 uur uit tegen Tubantia in Hengelo.