Afgelopen zondag nam v.v. Manderveen het op tegen het dertien man sterke Tubantia. Op eigen kracht wisten de dames toch de winst te pakken en met 0-1 te winnen.

Na de aftrap kwam Manderveen vrij snel aan de bal. Er volgde een aanval en na een goede voorzet van Emma Oude Hendriksman deed Maddie Stopel de eerste doelpoging die ze helaas net niet raak schoot. Deze aanval werd opgevolgd door een overtreding op Annemiek Bonke. Vanuit de vrije trap van Simone Godeke creëerde Maddie Stopel de tweede kans voor de uitploeg, maar ook deze viel helaas niet binnen de doelpalen van de tegenstander. Een volgende kans van de voet van Emma Oude Hendriksman werd gestopt wegens buitenspel. In de veertigste minuut was het na vele doelpogingen dan eindelijk raak voor v.v. Manderveen. Vanuit een vrije trap wist Simone via het hoofd van de tegenstander de bal in de goal van Tubantia te schieten. Vijf minuten later werd Annemiek Bonke wegens verbale zelfverdediging tien minuten van het veld gestuurd door de scheidsrechter die daarmee naar eigen zeggen zijn stempel op de wedstrijd wilde drukken. Na ruim 52 minuten speeltijd in de regen was het eindelijk tijd voor thee. Voor de tweede helft besloot Manderveen haar eigen spel te blijven spelen. Een spel dat zich voornamelijk bevond op de helft van de tegenstander. Tubantia wist wel enkele keren door te breken, maar werd daarna gestopt door de Manderveense verdediging of stuitte op keepster Annemiek Sluizeman. Er volgden enkele gemiste kansen van de voeten van Maddie Stopel, Simone Godeke en Annemiek Bonke. Tot Tamara Godeke na een voorzet van zus Simone Godeke de keepster van Tubantia wist te passeren. Maar er bleek te vroeg gejuicht, want de goal werd afgekeurd wegens vermeend buitenspel. Manderveen liet haar kop niet hangen en bleef het proberen. Na wederom ruim vijftig minuten speeltijd was de wedstrijd ten einde en bleef de eindstand 0 tegen 1