De op een na laatste wedstrijd voor de winterstop werd afgelopen zondag thuis gespeeld tegen RSC. Na de aftrap begon Manderveen meteen met aanvallen met twee doelpogingen voor Simone Godeke. Waarna RSC de eerste aanval inzette en stuitte op de Manderveense verdediging. In de vijfde minuut nam Esmee Dekker de eerste vrije trap die via de voet van Simone Godeke en de rebound van Sanne Rikmanspoel alsnog werd gestopt door een speelster van RSC. Het spel ging verder en Maddie Stopel speelde behendig door de Rossumse verdediging om Simone Godeke voor te zetten die helaas net miste. In de elfde minuut schoot Emma Oude Hendriksman de eerste goal onderin de hoek nadat de tegenstander haar de bal in de voet schoot. Ondanks dat RSC relatief weinig kansen wist te creëren en het spel zich voornamelijk bevond op hun helft van het veld, wist de keepster enkele doelpogingen van de thuisploeg tegen te houden. In de 29e minuut kwam Rossum door een blessure met tien man te staan. Manderveen maakte hier dankbaar gebruik van en Annemiek Bonke vergrote de Manderveense voorsprong na een voorzet van Simone Godeke. Even later was het Simone Godeke die na een diepe pass van Annemiek Bonke de bal binnen de palen schoot. Twee minuten voor rust brak de spits van RSC door en scoorde de eerste tegengoal.

De tweede helft had Rossum weer elf ‘vrouw’ in het veld staan, maar al na één minuut kreeg Marije Hendriks de eerste scoormogelijkheid vanuit een cornerbal die helaas stuitte op de keepster. Twee minuten later wist Annemiek Bonke tweemaal te scoren na voorzet van Emma Oude Hendriksman en een onderschepte terugspeelbal van de tegenstander. De stand was 5-1. In de vijfenvijftigste minuut was het Maddie Stopel die scoorde na een voorzet van Simone Godeke, gevolgd door een doelpunt van Tamara Godeke die gebruikmaakte van de chaos voor de Rossumse goal en de bal binnentikte. Na een doelpoging van Ellis Kamphuis verplaatste het spel en kreeg RSC de eerste doelpoging in deze helft vanuit een corner. Er volgden afstandsschoten van Simone Godeke en Emma oude Hendriksman en een kans van dichtbij van de voet van Nathalie Kamphuis, maar de stand bleef gelijk. In de zevenentachtigste minuut brak RSC voor de tweede keer door en wist te scoren. Een minuut later tikte Nathalie Kamphuis de bal binnen, maar deze goal werd helaas afgefloten voor buitenspel. Daarmee bleef de eindstand 7-2.