Na wederom een afgelasting van vorige week, speelden de dames van Manderveen VR1 afgelopen zondag tegen Tubantia. Na de aftrap kreeg linksvoor Annemiek Bonke al snel een kans die net langs het doel van Tubantia ging. Even later volgde er en goede voorzet van mid-mid Maddie Stopel op Simone waarna een corner volgde. Manderveen leidde het spel en in de 12e minuut werd dit beloond met een goal door Simone Godeke. Slechts vier minuten later vergrootte Annemiek Bonke de voorsprong. De Hengelose vlagger poogde tweemaal de Manderveense aanval te stoppen, maar Annemiek Bonke wist toch te scoren. Tubantia werd even gevaarlijk en poogde een schot op goal. In de 36e minuut kopte Annemiek een hoge voorzet van Emma Oude Hendriksman geweldig naast de keepster van Tubantia.

Na de rust werd het spel iets minder, maar al na één minuut vergrootte Annemiek Bonke de Manderveense voorsprong opnieuw. Vervolgens wist een van de spitsen van Tubantia met een goed schot op goal keepster Annemiek Sluizeman te passeren en daarmee was de stand 5-1. Er werd aan beide kanten veel gewisseld. Na 61 minuten speeltijd wist Emma Oude Hendriksman de keepster van Tubantia uit te spelen en de bal rustig binnen de palen te schieten. Gevolgd door enkele kansen voor Manderveen en een vijfde goal voor Annemiek Bonke in de 66e minuut. Na een overtreding op Simone en een handsbal van Tubantia vloot de scheidsrechter af.