Afgelopen dinsdagavond speelden de dames thuis tegen UD. Na de aftrap waren de eerste schoten op goal voor UD, maar in de 9e minuut was het Annemiek Bonke die het eerste doelpunt maakte na een voorzet van Sanne Rikmanspoel. Kort daarna was de tweede goal voor Simone Godeke die scoorde vanuit een vrije trap. Na enkele gemiste doelpogingen van Manderveen ging Annemiek Bonke na een kwartier speeltijd alleen op de keepster af om heel rustig de 3-0 binnen te tikken. Er volgden nog enkele gemiste kansen voor de thuisploeg, maar in de laatste minuut voor rust scoorde Simone Godeke na een goede voorzet van Guuske Reinerink.

Na de rust pakte Manderveen de draad weer op en al na drie minuten speeltijd scoorde Simone Godeke de 5-0. In de 54e minuut was het Emmely Rotmensen die de bal achter de keepster van UD wist te schieten na een voorzet van Simone Godeke. Manderveen creëerde wederom enkele kansen, maar het was UD die daadwerkelijk een doelpunt wist te maken. Een tweede tegengoal werd even later voorkomen door een goede redding van Saskia Hanste. Na een doelpoging van Emma Oude Hendriksman van afstand scoorde Maddie Stopel in de 77e minuut de 7-1 vanuit een corner. Er volgden nog enkele kansen voor Manderveen en een voor UD, maar de stand bleef onveranderd.