Het was een moeizame zondag voor het eerste elftal van VV Manderveen.

Ze moesten in Almelo tegen La Première. Manderveen 1 kwam de kleedkamer uit met de ambitie om een goed resultaat neer te zetten en de eerste 10 minuten begonnen ze fanatiek, maar het zakte af toen ze de 1-0 tegen kregen. Daarna viel de 2-0 ook al snel.

Ze bleven de koppen omhoog houden, maar het derde en vierde tegendoelpunt viel nog net voor rust.

In kleedkamer werd er veel besproken, dus de tweede helft werd er beter gepositioneerd gespeeld. Er kwamen kleine kansen door Manderveen 1 een goal werd afgekeurd door buitenspel. Een paar vrije trappen randje 16-metergebied, maar kwam allemaal net niet in de buurt. Eventjes later kwam ook de 6-0 tegen. De wedstrijd was gespeeld.

Met kop omhoog gaan de Manderveners volgende week proberen om 3 punten te halen bij DTC.