Na een gelijkspel tegen TVC speelde Manderveen VR1 vorige week zondag uit tegen SDC’12. De scherpte van de wedstrijd ervoor was ver te zoeken en Manderveen had enkele kansen nodig om in de twintigste minuut op voorsprong te komen na een doelpunt van Annemiek Bonke. Manderveen creëerde redelijk wat kansen en ook SDC’12 brak een enkele keer door. In de zevenendertigste speelde Annemiek Bonke de keepster behendig uit om vervolgens de 0-2 binnen te schieten. Na de rust kwam Manderveen iets meer op dreef en in de tweeënzestigste minuut werd Annemiek Bonke de diepte in gestuurd waarna ze haar tegenstander uitspeelde en een derde bal binnen de doelpalen van SDC’12 schoof. Niet veel later waagde Emma Oude Hendriksman een poging en van ver krulde ze de bal prachtig onder de lat van de ploeg uit Denekamp. De stand was inmiddels 0-4 en ondanks het chaotische spel werden alle kansen goed benut. In de zevenenzeventigste minuut was het opnieuw Annemiek Bonke die de bal binnen de palen wist te schieten en ook de laatste goal kopte Annie heerlijk binnen. Eindstand: een keurige 0-6 winst.