Afgelopen zondag speelden de dames van V.V.M. tegen Saasveldia VR 1. Nadat de ploeg uit Saasveld vorige week nipt had verloren van DTC, zette Manderveen zich schrap voor een stevige pot. Manderveen voetbalde goed en creëerde al snel veel kansen. In de 20e minuut schoot Emma Oude Hendriksman op goal en na wat geknoei van de keepster was de eerste goal een feit. Enkele minuten daarna maakte Annemiek Bonke de 0-2 en vanaf toen was Manderveen los. In de 31e minuut werkte Annemiek Bonke zich eigenhandig langs de verdediging van Saasveld om het vervolgens af te maken met een snoeihard schot tegen de netten van de tegenstander. Zo’n tien minuutjes later herhaalde Annemiek Bonke dit kunstje en de stand was 0-3. Saasveldia zette een paar keer de aanval in, maar stuitte op de Manderveense verdediging die zoals altijd bikkelhard waren en geen balletje voorbij de middellijn lieten. Vlak voor rust werd er in het zestienmetergebied een overtreding gemaakt op Ellis Kamphuis wat uiteraard resulteerde in een penalty voor de uitploeg. Guuske Reinerink nam plaats achter de bal en schoot de deze koelbloedig in de linkerbenedenhoek, de keepster was kansloos. Na de rust pakte Manderveen het spel weer op en in de 66eminuut scoorde Annemiek Bonke opnieuw. De wedstrijd eindigde vlak na het laatste doelpunt van Ellis Kamphuis die de bal hard in de verre hoek schoot. Eindstand: een degelijke 0-7 winst.