Nu het voetbalseizoen alweer een tijdje onderweg is, is het goed te zien dat voetballend Manderveen beschikt over nieuwe wedstrijdtenues. Het bestuur van VV Manderveen heeft de shirtsponsors van verschillende teams zowel op het veld als naast het veld, bij elkaar weten te krijgen. Hierdoor zijn alle teams voorzien van hetzelfde wedstrijdtenue.
Tijdens een georganiseerde avond heeft het voetbalbestuur van Manderveen een overeenstemming kunnen bereiken met haar shirtsponsors. De 5-jarige samenwerking met Plus Wallerbosch, HubloCars,  HOH Hans Oude Hendriksman, Riwald Recycling Almelo, Loonbedrijf Wesselink, H.J. Hinderiksen Administratie dienstverlening, Leostone en Hamer Schoenen – Casual is gevierd bij één van de horeca sponsoren, café Nobbenhuis in Langeveen. Het bestuur van Manderveen bedankt de sponsoren voor het vertrouwen en geeft aan hierop te kunnen bouwen. Naast de shirtsponsors wil VV Manderveen alle sponsoren bedanken die ook dit jaar weer vertrouwen hebben in de vereniging.

Voorbeeld van afbeelding