Op een mistige zondagochtend stond de wedstrijd VV Manderveen 2 – Saasveldia 5 op het programma. De spelers van VV Manderveen 2 waren uit op een overwinning na de verliespartij vorige week bij Zenderen. Met een fitte selectie begon Manderveen zeer zwak aan de wedstrijd. Saasveldia was heer en meester op het veld. Door een prachtige steekpass van Stef Aman op Sjoerd waaijer kreeg Dave Hamer de kans op de 1-0, Dave liet het helaas afweten, maar de speersnelle back Sjoerd waaijer was op de juiste plek voor de rebound, 1-0. Saasveldia bleef drukken tegen de defensie van Manderveen. Enkele spelers van saasveldia waren het niet eens met de beslissingen van de scheidsrechter, dit resulteerde in een terechte 10 minuten straf voor de spits van Saasveldia. Manderveen kreeg ondanks een man meer, geen grip op de wedstrijd. Manderveen kwam meerdere malen met de schrik vrij. De uitblinkende Tim Pegge keepte de wedstrijd van zijn leven, redding naar redding. De aanvallers en middenvelders van Manderveen waren aan het eind van de wedstrijd verdedigers. Na 90 minuten floot de scheidsrechter voor het einde van de wedstrijd. De eerste 3 punten van het seizoen zijn binnen, dit moet gevierd worden met een feestje in de kleedkamer onder leiding van DJ Sjoerd Waaijer

Volgende week heeft Vv Manderveen 2 een bekerwedstrijd tegen HSC’21. De wedstrijd wordt gespeeld op sportpark de samenwerking te Manderveen