Sinds september 2020 is een 7×7 dames team begonnen met trainen bij VV Manderveen.Het idee ontstond een half jaar daarvoor bij een klein clubje dames, en al vrij snel werd er besloten om ‘gewoon’ te beginnen.Waar we begonnen met 8 dames is het ledenaantal nu al verdubbeld. Het leuke aan dit team is dat het voor iedereen die plezier heeft in beweging toegankelijk is. Er zijn een paar dames met voetbal ervaring maar minstens zoveel dames die geen ervaring hebben hierin. Het plezier in bewegen staat voorop. Leeftijd varieert tussen de 30 tot 50jaar, kortom iedereen welkom.
Elke woensdag avond wordt er getraind van 20:00 tot 21:00u, na een jaar trainen is er besloten om te starten met competitie. Het eerste doel hierin is om ervaring op te doen, in een later stadium hopen we op resultaat.Een voordeel binnen deze competitie is dat de wedstrijden meestal vallen op de vaste trainingsavond waardoor je geen extra avond aan tijd hoeft vrij te maken.Bij competitie hoort uiteraard een tenue, waarvoor sponsoren Groentehal Oosterik en Hanste Schilderwerken bereid zijn gevonden, waarvoor hartelijk dank.Op de foto’s beide sponsoren bij het tekenen van het contract en samen met de meiden van dit elftal.
Lijkt het je leuk om een keer vrijblijvend mee te trainen, neem dan contact op met 06-38660848.