11:30 trappen we de wedstrijd af, de vraag voor dat de wedstrijd begon was; voetballen we tegen het 1e of 2e? Geen discussie, voetballen! Saasveld trapt af, de eerste 5 min zijn wij veel aan de bal, veel kansen maar ze werden niet afgemaakt. In de 10e minuut scoorde Saasveld de 0-1, ons eigen spelletje spelen en zelf voetballen. Daarna waren wij weer veel aan de bal en hadden we weer 2 grote kansen. In de 18e minuut scoorde Saasveld de 0-2, maar Sanne maakt gelijk de 1-2. De bal was aan beide kanten, we waren aan elkaar gewaagd. Binnen 10 min stond het 1-3, we komen te kort in onze verdediging. Vlak voor rust maakt Annemiek nog de 2-3. En met deze stand gaan we de rust in.

De woorden uit de kleedkamer waren; minder happen en de passes moeten aankomen. We beginnen weer, gelijk zetten we vol druk en maakt Maddie de 3-3. Kom op, nu doorzetten. Daarna verzwakte we, en kwam de 3-4, en de 3-5 vlak achter elkaar. We hebben heel veel kansen maar ze worden niet afgemaakt. We zijn slordig aan het voetballen, de passes komen niet over, en we komen niet meer in ons spel. Daar kwam de 3-6, met deze stand eindigde helaas ook de wedstrijd. Ondanks de deelname van meerdere dames van het 1e team van Saasveld, waren wij het grootste gedeelte van de wedstrijd sterker dan zij. Helaas mochten zij hun ballen vaker binnen het net plaatsen. We gaan ons deze week klaarmaken voor zondag, we spelen om 11:30 in Tilligte tegen DTC ‘07 VR1. We knallen, en hopen dat we de 3 punten mee naar huis nemen. Tot volgende week