VV Manderveen en Vosta namen het zondagmiddag tegen elkaar op. Na een doelpuntloze ruststand werden de vier doelpunten na rust gelijkmatig verdeeld: 2:2.Het eerdere duel eindigde in een eclatante 10-0 zege voor Manderveen, dat ook vorige week tegen Zenderen Vooruit goed op stoom bleek. Met Kay Huzink onder de lat, maar verder gebruikelijke namen in het veld ging Manderveen dan ook op jacht naar de winst. Vosta beperkte zich logischerwijs voornamelijk tot tegenhouden en dat bleek haar vruchten af te werpen. Het gaf wat kleine kansjes weg, maar moest alleen even vrezen toen Kevin Huzink oog in oog stond met de doelman. Hij stiftte echter over het doel en zodoende werd er gerust met de brilstand.Na de rust was de eerste kans voor Manderveen, dat via Wout Wesselink hoog over schoot. Nog dezelfde minuut was het uit de eerste kans van Vosta wél raak. Een te korte terugspeelbal werd onderschept door Marian Marta. Hij aarzelde niet en liet het netje bollen door onder Kay Huzink door te schieten.Door wat jeugdig elan in te brengen trachtte Thijs Masselink in offensief opzicht wat te kunnen aanrichten en dat resulteerde in kansen voor de neven Joris en Wout Wesselink, maar zonder succes. Dat volgde even later alsnog toen Joris Wesselink raak schoot vanaf 20 meter.Kay Huzink behoedde zijn ploeg daarna voor een hernieuwde achterstand en invaller Hidde Sauer liet zich namens de bezoekers gelden. Zijn inzet werd, net als een poging van Jorn Heidkamp, door de keeper gekeerd. Manderveen bleef tegen het ook het oog onmachtige Vosta op zoek gaan naar de overwinning, maar deed dat zonder plan en met veels te weinig vernuft.In de slotfase werd dan toch de 1-2 gemaakt. Kevin Huzink leverde zo’n beetje de enige goede Manderveense voorzet af op het hoofd van Hidde Sauer. Hij knikte tegendraads raak en vierde zijn eerste treffer in de hoofdmacht van Manderveen. De ploeg van Thijs Masselink leek de buit ondanks het slechte spel in de tas te hebben, maar moest uit de eerstvolgende aanval na de aftrap alsnog de 2-2 slikken. Stef Huistede werkte een harde en halfhoge voorzet, zonder daar iets aan te kunnen doen, in eigen doel.

Manderveen speelde ruim ondermaats en enkel het optreden van een aantal jeugdige  spelers gaf de ploeg nog wat positiefs om op terug te kijken. De ploeg is een aantal weken vrijaf en mag zich opmaken voor een slot van de competitie dat weinig om het lijf zal hebben qua spanning. Voor Vosta geldt dat het deze puntendeling als een overwinning zal vieren. Het treft 12 mei Zenderen Vooruit in haar laatste wedstrijd van het seizoen.